header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto

D3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Alexander Siemons
Coach Rick Vissers
Aanvoerder Marlot Tuerlings

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda D4 DDHC D2-O 12:05
Liberty D3 Push D8 13:00
Liberty D4 Walcheren D2-O 12:45
Made D1 Zwart-Wit D5 12:00
Push D7 Etten-Leur D5 15:00
Teteringen D2-O Pelikaan D3 12:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pelikaan D3 10 28 9 1 0
2 Liberty D3 10 20 6 2 2
3 Made D1 10 19 6 1 3
4 Teteringen D2 9 18 6 0 3
5 Push D8 10 18 6 0 4
6 Breda D4 10 18 6 0 4
7 Liberty D4 10 15 5 0 5
8 DDHC D2 10 14 4 2 4
9 Push D7 10 12 4 0 6
10 Etten-Leur D5 10 5 1 2 7
11 Walcheren D2 9 4 1 1 7
12 Zwart-Wit D5 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov MHCT D2 12:00 uit
13 mrt BH&BC Breda D4 n.n.b uit
20 mrt B.H.V. Push D7 n.n.b thuis
27 mrt MHC Liberty D4 n.n.b uit
3 apr MHC Made D1 n.n.b thuis
10 apr B.H.V. Push D8 n.n.b uit
24 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D5 n.n.b thuis
8 mei HC Walcheren D2 13:00 uit
15 mei HC Etten-Leur D5 n.n.b thuis
22 mei DDHC D2 n.n.b uit
29 mei MHC Liberty D3 n.n.b uit
12 jun MHCT D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Etten-Leur D5 Liberty D4 1-4
Zwart-Wit D5 Push D8 0-9
Teteringen D2-O Liberty D3 1-2
Pelikaan D3 Breda D4 4-0
Walcheren D2-O Made D1 1-3
DDHC D2-O Push D7 2-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Liberty D3 Zwart-Wit D5 11-0
Liberty D4 DDHC D2-O 1-3
Push D7 Pelikaan D3 0-3
Breda D4 Teteringen D2-O 0-4
Push D8 Walcheren D2-O 5-0
Made D1 Etten-Leur D5 6-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Walcheren D2-O Zwart-Wit D5 5-0
Breda D4 Liberty D3 1-3
Etten-Leur D5 Push D8 1-3
DDHC D2-O Made D1 2-0
Pelikaan D3 Liberty D4 3-1
Teteringen D2-O Push D7 7-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Push D7 Breda D4 2-4
Made D1 Pelikaan D3 2-3
Liberty D3 Walcheren D2-O 6-0
Zwart-Wit D5 Etten-Leur D5 3-3
Push D8 DDHC D2-O 2-1
Liberty D4 Teteringen D2-O 2-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Pelikaan D3 Push D8 4-1
DDHC D2-O Zwart-Wit D5 4-1
Etten-Leur D5 Walcheren D2-O 2-1
Push D7 Liberty D3 1-7
Breda D4 Liberty D4 2-0
Teteringen D2-O Made D1 2-4
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Zwart-Wit D5 Pelikaan D3 1-8
Made D1 Breda D4 3-0
Liberty D4 Push D7 7-1
Walcheren D2-O DDHC D2-O 3-3
Liberty D3 Etten-Leur D5 4-1
DONDERDAG 21 OKTOBER 2021
Push D8 Teteringen D2-O 2-5
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Pelikaan D3 Walcheren D2-O 4-1
Teteringen D2-O Zwart-Wit D5 2-1
DDHC D2-O Etten-Leur D5 0-0
Liberty D4 Liberty D3 3-2
Push D7 Made D1 3-0
Breda D4 Push D8 2-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Etten-Leur D5 Pelikaan D3 0-4
Zwart-Wit D5 Breda D4 1-6
Push D8 Push D7 2-1
Made D1 Liberty D4 3-1
Liberty D3 DDHC D2-O 4-5
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Pelikaan D3 DDHC D2-O 3-0
Teteringen D2-O Etten-Leur D5 4-1
Liberty D4 Push D8 2-4
Made D1 Liberty D3 1-1
Breda D4 Walcheren D2-O 7-2
Push D7 Zwart-Wit D5 4-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Zwart-Wit D5 Liberty D4 2-4
Push D8 Made D1 2-4
Walcheren D2-O Push D7 1-4
Pelikaan D3 Liberty D3 1-1
DDHC D2-O Teteringen D2-O 2-5
Etten-Leur D5 Breda D4 1-2