header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto

MO16-2 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Roger Ernest
Coach Tobias Noordegraaf
Coach Job Verkleij

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HSD MO16-1 Zevenbergen MO16-1 12:30
Olympia MO16-1 Zevenbergen MO16-1 13:20
HSD MO16-1 Olympia MO16-1 14:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pelikaan MO16-2 8 19 6 1 1
2 Etten-Leur MO16-3 10 16 5 1 4
3 Zevenbergen MO16-1 8 15 5 0 3
4 Olympia MO16-1 8 14 4 2 2
5 HSD MO16-1 5 10 3 1 1
6 Rapide MO16-3 9 6 2 0 7
7 Breda MO16-3 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb MHC Olympia MO16-1 13:40 uit
5 feb BH&BC Breda MO16-3 12:50 uit
12 feb MHC Rapide MO16-3 10:50 thuis
12 feb Hockeyclub Schouwen Duiveland MO16-1 11:40 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Etten-Leur MO16-3 Pelikaan MO16-2 (2-2)final
Zevenbergen MO16-1 Pelikaan MO16-2 (1-2)final
Etten-Leur MO16-3 Zevenbergen MO16-1 (4-2)final
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Rapide MO16-3 Pelikaan MO16-2 (0-4)final
Pelikaan MO16-2 Etten-Leur MO16-3 (6-2)final
Rapide MO16-3 Etten-Leur MO16-3 (2-4)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Pelikaan MO16-2 Olympia MO16-1 (6-1)final
Zevenbergen MO16-1 Breda MO16-3 (6-1)final
Olympia MO16-1 HSD MO16-1 (2-2)final
Rapide MO16-3 Breda MO16-3 (3-1)final
Pelikaan MO16-2 HSD MO16-1 (6-3)final
Zevenbergen MO16-1 Rapide MO16-3 (5-1)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Breda MO16-3 Etten-Leur MO16-3 (3-2)final
Etten-Leur MO16-3 Olympia MO16-1 (2-8)scheduled
Breda MO16-3 Olympia MO16-1 (4-4)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Olympia MO16-1 Etten-Leur MO16-3 (1-3)scheduled
Etten-Leur MO16-3 Rapide MO16-3 (3-0)scheduled
Olympia MO16-1 Rapide MO16-3 (4-3)scheduled
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Pelikaan MO16-2 Zevenbergen MO16-1 (0-2)final
Breda MO16-3 Zevenbergen MO16-1 (3-5)final
Pelikaan MO16-2 Breda MO16-3 (6-2)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Rapide MO16-3 Olympia MO16-1 (3-7)scheduled
Zevenbergen MO16-1 Olympia MO16-1 (2-4)final
Rapide MO16-3 Zevenbergen MO16-1 (2-3)scheduled
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Etten-Leur MO16-3 HSD MO16-1 (2-3)final
HSD MO16-1 Breda MO16-3 (4-1)final
Etten-Leur MO16-3 Breda MO16-3 (4-0)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Breda MO16-3 Rapide MO16-3 (2-3)scheduled
Breda MO16-3 HSD MO16-1 (2-3)final