header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto

MO14-3 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Sander Schols
Coach Arno Zantboer
Teammanager Patricia van der Zijden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Teteringen MO14-4 Etten-Leur MO14-3 10:15
Etten-Leur MO14-3 Oudenbosch MO14-1 11:05
Teteringen MO14-4 Oudenbosch MO14-1 11:55

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Olympia MO14-1 8 21 7 0 1
2 HSD MO14-3 8 21 7 0 1
3 Teteringen MO14-4 8 18 6 0 2
4 Pelikaan MO14-3 10 11 3 2 5
5 Tempo MO14-2 8 5 1 2 5
6 Oudenbosch MO14-1 10 5 0 5 5
7 Etten-Leur MO14-3 8 4 1 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb MHC Olympia MO14-1 15:40 thuis
12 feb MHCT MO14-4 14:00 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
HSD MO14-3 Olympia MO14-1 (4-1)final
Teteringen MO14-4 Olympia MO14-1 (0-3)final
HSD MO14-3 Teteringen MO14-4 (4-2)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
HSD MO14-3 Pelikaan MO14-3 (4-2)final
Oudenbosch MO14-1 Pelikaan MO14-3 (3-3)final
HSD MO14-3 Oudenbosch MO14-1 (6-1)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Etten-Leur MO14-3 Tempo MO14-2 (4-3)scheduled
Tempo MO14-2 Teteringen MO14-4 (1-5)final
Etten-Leur MO14-3 Teteringen MO14-4 (1-9)scheduled
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Tempo MO14-2 Oudenbosch MO14-1 (1-1)final
Olympia MO14-1 Oudenbosch MO14-1 (8-1)final
Tempo MO14-2 Olympia MO14-1 (1-4)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Etten-Leur MO14-3 Pelikaan MO14-3 (0-3)scheduled
Pelikaan MO14-3 HSD MO14-3 (0-2)final
Etten-Leur MO14-3 HSD MO14-3 (1-3)scheduled
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Oudenbosch MO14-1 Teteringen MO14-4 (1-4)final
Teteringen MO14-4 HSD MO14-3 (4-3)final
Oudenbosch MO14-1 HSD MO14-3 (3-4)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Olympia MO14-1 Etten-Leur MO14-3 (6-0)scheduled
Pelikaan MO14-3 Etten-Leur MO14-3 (1-0)scheduled
Olympia MO14-1 Pelikaan MO14-3 (11-3)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Pelikaan MO14-3 Oudenbosch MO14-1 (4-4)final
Oudenbosch MO14-1 Tempo MO14-2 (2-2)final
Pelikaan MO14-3 Tempo MO14-2 (0-1)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Teteringen MO14-4 Tempo MO14-2 (9-1)final
Tempo MO14-2 Pelikaan MO14-3 (3-4)final
Oudenbosch MO14-1 Olympia MO14-1 (0-4)final
Teteringen MO14-4 Pelikaan MO14-3 (7-3)final
Etten-Leur MO14-3 Olympia MO14-1 (0-10)scheduled
Oudenbosch MO14-1 Etten-Leur MO14-3 (3-3)scheduled