header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
Jongste Jeugd
Junioren
Meisjes
MA1 - HV Westland MA1
15:50 - Veld 1 Rabobank hoofdveld
Fluiten:Melanie Mathijssen en Tijs Jacobs
MA2 - B.H.V. Push MA3
13:45 - Veld 2
Fluiten:Timothy van der Scheun en Pieter Claessens
MA4 - GMHC Goes MA2
15:35 - Veld 3
Fluiten:Edward Ernest en Roger Ernest
MA6 - MHC De Warande MA4
10:05 - Veld 3
Fluiten:Ymke Kathmann en Isabelle Potters
MB2 - Hockeyclub Prinsenbeek MB1
10:05 - Veld 2
Fluiten:Diederik Gunters en Timothy van der Scheun
MB4 - ZwartWit MB4
11:55 - Veld 3
Fluiten:Fleur Bleijenberg en Anne Bleijenberg
MB7 - HC Etten-Leur MB6
15:35 - Veld 4
Fluiten:Meike Loos en Lotte Maas
MC1 - M.H.C. Goirle MC1
10:20 - Veld 1 Rabobank hoofdveld
Fluiten:Daan Wierikx en Henk van der Scheun
MC2 - Hockeyclub Prinsenbeek MC2
11:55 - Veld 2
Fluiten:Roos Boone en Emma Engel
MC4 - MHCT MC3
13:45 - Veld 4
Fluiten:Lotte Gommeren en Marjet Hubregtse
MD2 - ZwartWit MD5
13:45 - Veld 3
Fluiten:Catharina Ebbing en Tijs Jacobs
Meisjes
M8E3 - DDHC M8E1
11:55 - Veld 4
Fluiten:Sylvia Ploos van Amstel en Stella Hoppenbrouwers
M8E5 - B.H.V. Push M8E5
08:30 - Veld 2
Fluiten:Indy Heck en Nienke van den Nobelen
M6E1 - Hockeyclub Prinsenbeek M6E1
08:30 - Veld 4
Fluiten:Amber van Geel en Lynne Vissers
M6E2 - Hockeyclub Prinsenbeek M6E2
10:05 - Veld 4
Fluiten:Thymen Kuijpers en Jelle Posthumus
M6E4 - MHCT M6E2
10:05 - Veld 4
Fluiten:Hamit Kulcu en Fabio Quilotte
M3F2 - MHC Made MIX F1
10:05 - Veld 4
Fluiten:Dennis van de Kar en Rens Koremans
M3F3 - ZwartWit MF7
08:30 - Veld 4
Fluiten:Ilse Akkermans en Babette Claerhoudt
Jongens
JB1 - Dordrechtse Mixed Hockey Club JB1
12:10 - Veld 1 Rabobank hoofdveld
Fluiten:Arthur Wierikx en Daan Wierikx
JB2 - BH&BC Breda JB2
14:00 - Veld 1 Rabobank hoofdveld
Fluiten:Arthur Wierikx en Melanie Mathijssen
JC2 - MHC De Warande JC2
15:35 - Veld 2
Fluiten:Noa Kops en Marilene Dijkstra
JC3 - B.H.V. Push JC5
08:30 - Veld 3
Fluiten:Wisse Bergers en Wout van den Brand
JD1 - B.H.V. Push JD1
08:30 - Veld 1 Rabobank hoofdveld
Fluiten:Sander van Kalmthout en Louis Willems
Jongens
J8E1 - B.H.V. Push J8E3
08:30 - Veld 2
Fluiten:Ciney Goorden en Fleur van Loon
J6E2 - MHC Rapide J6E1
10:05 - Veld 4
Fluiten:Cyril Dingemans en Jens van Hooydonk
J3F2 - GMHC Goes MIX F2
08:30 - Veld 4
Fluiten:Fay Manje en Roos van Rijt
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten