header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto

MO14-1 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Huub Claessens
Teammanager Hielke van Klinken

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Goirle MO14-1 Pelikaan MO14-1 11:30
Etten-Leur MO14-1 Tilburg MO14-2 11:30
Breda MO14-12-C Pelikaan MO14-1 12:20
Tilburg MO14-2 Zwart-Wit MO14-12-C 12:20
Goirle MO14-1 Breda MO14-12-C 13:10
Etten-Leur MO14-1 Zwart-Wit MO14-12-C 13:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Goirle MO14-1 6 16 5 1 0
2 Etten-Leur MO14-1 8 14 4 2 2
3 Tilburg MO14-2 6 13 4 1 1
4 Pelikaan MO14-1 6 10 3 1 2
5 Breda MO14-12-C 6 8 2 2 2
6 Zwart-Wit MO14-12-C 8 5 1 2 5
7 Push MO14-2 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan BH&BC Breda MO14-12-C 12:20 uit
29 jan M.H.C. Goirle MO14-1 11:30 uit
5 feb HC Tilburg MO14-2 14:00 uit
5 feb M.H.C. Goirle MO14-1 14:50 thuis
12 feb HC Etten-Leur MO14-1 13:10 thuis
12 feb BH&BC Breda MO14-12-C 11:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Zwart-Wit MO14-12-C Tilburg MO14-2 (4-7)final
Pelikaan MO14-1 Tilburg MO14-2 (2-3)final
Zwart-Wit MO14-12-C Pelikaan MO14-1 (3-3)final
Etten-Leur MO14-1 Goirle MO14-1 (2-4)scheduled
Goirle MO14-1 Push MO14-2 (12-1)final
Etten-Leur MO14-1 Push MO14-2 (8-0)scheduled
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Pelikaan MO14-1 Push MO14-2 (3-1)final
Push MO14-2 Zwart-Wit MO14-12-C (2-6)final
Pelikaan MO14-1 Zwart-Wit MO14-12-C (1-0)final
Breda MO14-12-C Etten-Leur MO14-1 (3-4)scheduled
Tilburg MO14-2 Etten-Leur MO14-1 (4-4)final
Breda MO14-12-C Tilburg MO14-2 (3-4)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Push MO14-2 Etten-Leur MO14-1 (2-2)scheduled
Etten-Leur MO14-1 Pelikaan MO14-1 (4-2)scheduled
Push MO14-2 Pelikaan MO14-1 (1-3)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Breda MO14-12-C Zwart-Wit MO14-12-C (4-4)final
Zwart-Wit MO14-12-C Goirle MO14-1 (3-5)final
Breda MO14-12-C Goirle MO14-1 (3-3)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Goirle MO14-1 Zwart-Wit MO14-12-C (5-3)final
Zwart-Wit MO14-12-C Etten-Leur MO14-1 (0-6)final
Goirle MO14-1 Etten-Leur MO14-1 (4-1)final
Tilburg MO14-2 Push MO14-2 (5-2)final
Breda MO14-12-C Push MO14-2 (3-2)final
Tilburg MO14-2 Breda MO14-12-C (5-6)final