header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto

D3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Rick Vissers
Coach Huub Claessens
Coach Rick Vissers
Aanvoerder Quinty van Overveld

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Teteringen D2-O 22 48 15 3 4
2 Pelikaan D3 22 45 14 3 5
3 Walcheren D3 22 39 12 3 7
4 Breda D6 22 37 12 1 9
5 Zwart-Wit D6 21 37 12 4 5
6 Push D8 22 34 11 1 10
7 Breda D4 22 31 8 7 7
8 Prinsenbeek D2-O 22 29 9 2 11
9 Etten-Leur D5 22 25 8 1 13
10 Made D2-O 22 21 6 3 13
11 Push D9 22 14 5 2 15
12 Zwart-Wit D7 21 11 3 2 16

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
WOENSDAG 30 AUGUSTUS 2023
Push D8 Breda D6 (0-2)final
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Made D2-O Walcheren D3 (2-5)scheduled
Breda D4 Push D9 (2-0)final
Zwart-Wit D7 Prinsenbeek D2-O (5-3)scheduled
Pelikaan D3 Etten-Leur D5 (5-1)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Breda D6 Zwart-Wit D7 (2-0)final
Push D9 Made D2-O (1-1)scheduled
Etten-Leur D5 Breda D4 (5-2)final
Teteringen D2-O Pelikaan D3 (2-4)final
Walcheren D3 Push D8 (4-2)final
Prinsenbeek D2-O Zwart-Wit D6 (5-4)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Prinsenbeek D2-O Teteringen D2-O (2-3)final
Breda D4 Pelikaan D3 (0-2)final
Push D8 Push D9 (6-2)final
Made D2-O Etten-Leur D5 (3-2)final
Zwart-Wit D6 Breda D6 (4-2)scheduled
Zwart-Wit D7 Walcheren D3 (1-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Teteringen D2-O Breda D4 (0-0)final
Walcheren D3 Zwart-Wit D6 (0-0)final
Push D9 Zwart-Wit D7 (2-3)final
Etten-Leur D5 Push D8 (0-4)final
Pelikaan D3 Made D2-O (4-2)scheduled
Breda D6 Prinsenbeek D2-O (1-0)final
DINSDAG 26 SEPTEMBER 2023
Teteringen D2-O Zwart-Wit D6 (2-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Zwart-Wit D7 Etten-Leur D5 (0-4)scheduled
Made D2-O Breda D4 (0-0)final
Push D8 Pelikaan D3 (2-2)final
Zwart-Wit D6 Push D9 (4-2)scheduled
Breda D6 Teteringen D2-O (0-1)final
Prinsenbeek D2-O Walcheren D3 (2-7)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Push D9 Prinsenbeek D2-O (2-3)final
Pelikaan D3 Zwart-Wit D7 (6-0)final
Breda D4 Push D8 (0-2)scheduled
Etten-Leur D5 Zwart-Wit D6 (0-5)final
Walcheren D3 Breda D6 (1-2)scheduled
DINSDAG 17 OKTOBER 2023
Teteringen D2-O Made D2-O (4-1)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Zwart-Wit D6 Pelikaan D3 (0-1)final
Breda D6 Push D9 (1-2)final
Prinsenbeek D2-O Etten-Leur D5 (8-4)final
Walcheren D3 Teteringen D2-O (2-4)final
Zwart-Wit D7 Breda D4 (0-6)final
Push D8 Made D2-O (4-1)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Teteringen D2-O Push D8 (7-1)final
Made D2-O Zwart-Wit D7 (4-1)final
Pelikaan D3 Prinsenbeek D2-O (6-4)final
Etten-Leur D5 Breda D6 (1-4)final
Push D9 Walcheren D3 (3-2)final
Breda D4 Zwart-Wit D6 (3-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Breda D6 Pelikaan D3 (2-5)final
Walcheren D3 Etten-Leur D5 (6-3)final
Push D9 Teteringen D2-O (0-2)final
Prinsenbeek D2-O Breda D4 (1-1)final
Zwart-Wit D6 Made D2-O (1-0)final
Zwart-Wit D7 Push D8 (4-6)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Made D2-O Prinsenbeek D2-O (1-4)final
Etten-Leur D5 Push D9 (2-1)final
Breda D4 Breda D6 (2-1)scheduled
Push D8 Zwart-Wit D6 (2-1)scheduled
Pelikaan D3 Walcheren D3 (0-0)final
Zwart-Wit D7 Teteringen D2-O (2-7)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Push D9 Pelikaan D3 (0-7)final
Teteringen D2-O Etten-Leur D5 (2-1)final
Prinsenbeek D2-O Push D8 (1-4)final
Walcheren D3 Breda D4 (2-0)final
Zwart-Wit D6 Zwart-Wit D7 (1-1)scheduled
Breda D6 Made D2-O (3-1)scheduled
DONDERDAG 29 FEBRUARI 2024
Breda D6 Push D8 (5-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Prinsenbeek D2-O Zwart-Wit D7 (5-1)final
Etten-Leur D5 Pelikaan D3 (2-6)final
Walcheren D3 Made D2-O (2-1)scheduled
Push D9 Breda D4 (0-0)final
Teteringen D2-O Zwart-Wit D6 (0-3)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Zwart-Wit D6 Prinsenbeek D2-O (5-1)final
Breda D4 Etten-Leur D5 (2-1)scheduled
Pelikaan D3 Teteringen D2-O (1-2)final
Made D2-O Push D9 (2-1)final
Push D8 Walcheren D3 (4-3)final
Zwart-Wit D7 Breda D6 (0-4)final
WOENSDAG 13 MAART 2024
Push D9 Push D8 (1-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Pelikaan D3 Breda D4 (1-2)final
Walcheren D3 Zwart-Wit D7 (9-0)final
Breda D6 Zwart-Wit D6 (1-2)scheduled
Teteringen D2-O Prinsenbeek D2-O (4-2)final
Etten-Leur D5 Made D2-O (1-3)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Prinsenbeek D2-O Breda D6 (1-2)final
Zwart-Wit D6 Walcheren D3 (3-0)final
Zwart-Wit D7 Push D9 (2-5)final
Made D2-O Pelikaan D3 (1-4)final
Push D8 Etten-Leur D5 (1-0)final
Breda D4 Teteringen D2-O (2-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Push D9 Zwart-Wit D6 (0-1)final
Teteringen D2-O Breda D6 (3-1)final
Walcheren D3 Prinsenbeek D2-O (1-5)final
Pelikaan D3 Push D8 (6-4)final
Breda D4 Made D2-O (2-1)final
MAANDAG 8 APRIL 2024
Etten-Leur D5 Zwart-Wit D7 (3-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Zwart-Wit D6 Etten-Leur D5 (0-1)scheduled
Breda D6 Walcheren D3 (1-1)final
Zwart-Wit D7 Pelikaan D3 (0-3)final
Made D2-O Teteringen D2-O (1-1)final
Prinsenbeek D2-O Push D9 (3-5)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Teteringen D2-O Walcheren D3 (5-1)final
Made D2-O Push D8 (0-2)final
Pelikaan D3 Zwart-Wit D6 (1-1)final
Push D9 Breda D6 (0-8)final
Etten-Leur D5 Prinsenbeek D2-O (5-3)final
Breda D4 Zwart-Wit D7 (1-1)final
ZONDAG 5 MEI 2024
Push D8 Breda D4 (0-1)final
DINSDAG 7 MEI 2024
Teteringen D2-O Push D9 (1-2)scheduled
ZONDAG 26 MEI 2024
Zwart-Wit D6 Breda D4 (3-3)scheduled
Zwart-Wit D7 Made D2-O (0-3)scheduled
Walcheren D3 Push D9 (4-0)final
Prinsenbeek D2-O Pelikaan D3 (4-1)final
Breda D6 Etten-Leur D5 (1-4)final
DINSDAG 28 MEI 2024
Push D8 Teteringen D2-O (1-2)final
DONDERDAG 30 MEI 2024
Pelikaan D3 Push D9 (3-1)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Push D8 Zwart-Wit D7 (4-0)final
Made D2-O Zwart-Wit D6 (2-0)final
Etten-Leur D5 Walcheren D3 (2-3)final
Pelikaan D3 Breda D6 (2-6)final
Breda D4 Prinsenbeek D2-O (2-2)scheduled
WOENSDAG 5 JUNI 2024
Push D9 Etten-Leur D5 (0-2)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
Teteringen D2-O Zwart-Wit D7 (1-2)final
Prinsenbeek D2-O Made D2-O (3-2)final
Breda D6 Breda D4 (0-3)final
Zwart-Wit D6 Push D8 (5-4)final
Walcheren D3 Pelikaan D3 (3-0)final
ZONDAG 16 JUNI 2024
Etten-Leur D5 Teteringen D2-O (3-3)final
Push D8 Prinsenbeek D2-O (0-1)final
Made D2-O Breda D6 (1-4)final
Breda D4 Walcheren D3 (0-1)final
WOENSDAG 19 JUNI 2024
Teteringen D2-O Push D9 (5-1)final