header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto

D30-1 (DVA)

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Martje van Hulten
Coach Meggy Swaerdens
Aanvoerder Martje van Hulten
Aanvoerder Meggy Swaerdens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Pelikaan D30-1 MEP D30-1 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rosmalen D30-1 10 27 9 0 1
2 Best D30-1 10 25 8 1 1
3 Breda D30-2 10 22 7 1 2
4 Helmond D30-1 10 19 6 1 3
5 Waalwijk D30-1 10 19 6 1 3
6 Geel-Zwart D30-1 10 16 5 1 4
7 MEP D30-1 9 7 2 1 6
8 Liberty D30-1 10 7 2 1 7
9 Gemert D30-1 10 7 2 1 7
10 DDHC D30-1 10 5 1 2 7
11 Pelikaan D30-1 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb MHC MEP D30-1 10:45 thuis - Veld 1 PLUS van Dorsten
3 mrt MHC Liberty D30-1 12:30 uit
10 mrt HC Gemert D30-1 11:00 thuis - Veld 2 Handpicked
17 mrt BH&BC Breda D30-2 14:45 uit
24 mrt MHC Best D30-1 n.n.b thuis
7 apr DDHC D30-1 12:45 uit
14 apr HC Helmond D30-1 n.n.b thuis
21 apr MHC MEP D30-1 12:45 uit
26 mei V.M.H.C. Geel-Zwart D30-1 n.n.b thuis
2 jun Rosmalen D30-1 14:45 uit
16 jun HC Waalwijk D30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Pelikaan D30-1 Liberty D30-1 (0-4)final
Helmond D30-1 DDHC D30-1 (4-0)final
MEP D30-1 Best D30-1 (0-3)final
Rosmalen D30-1 Gemert D30-1 (2-1)final
Geel-Zwart D30-1 Breda D30-2 (2-5)scheduled
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
DDHC D30-1 MEP D30-1 (1-4)final
Liberty D30-1 Waalwijk D30-1 (0-4)final
Best D30-1 Geel-Zwart D30-1 (4-1)final
Breda D30-2 Rosmalen D30-1 (3-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
MEP D30-1 Helmond D30-1 (5-2)final
Pelikaan D30-1 Breda D30-2 (1-4)final
Rosmalen D30-1 Best D30-1 (4-0)final
Geel-Zwart D30-1 DDHC D30-1 (3-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Gemert D30-1 Liberty D30-1 (1-0)final
Geel-Zwart D30-1 Helmond D30-1 (0-5)final
DDHC D30-1 Rosmalen D30-1 (0-6)final
Breda D30-2 Waalwijk D30-1 (2-2)final
Best D30-1 Pelikaan D30-1 (2-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Rosmalen D30-1 Helmond D30-1 (3-2)scheduled
Liberty D30-1 Breda D30-2 (0-4)final
Pelikaan D30-1 DDHC D30-1 (2-0)final
Geel-Zwart D30-1 MEP D30-1 (4-2)final
Waalwijk D30-1 Best D30-1 (3-9)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Breda D30-2 Gemert D30-1 (3-2)final
DDHC D30-1 Waalwijk D30-1 (0-6)final
Best D30-1 Liberty D30-1 (3-2)final
MEP D30-1 Rosmalen D30-1 (1-3)final
Helmond D30-1 Pelikaan D30-1 (4-0)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Waalwijk D30-1 Gemert D30-1 (3-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Gemert D30-1 Pelikaan D30-1 (3-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Liberty D30-1 DDHC D30-1 (1-1)scheduled
Gemert D30-1 Best D30-1 (1-6)final
Rosmalen D30-1 Geel-Zwart D30-1 (4-1)final
Waalwijk D30-1 Helmond D30-1 (5-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
DDHC D30-1 Gemert D30-1 (4-1)final
Geel-Zwart D30-1 Pelikaan D30-1 (5-2)final
MEP D30-1 Waalwijk D30-1 (0-2)final
Best D30-1 Breda D30-2 (4-1)final
Helmond D30-1 Liberty D30-1 (3-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Liberty D30-1 MEP D30-1 (2-1)final
Gemert D30-1 Helmond D30-1 (1-3)final
Pelikaan D30-1 Rosmalen D30-1 (1-7)final
Waalwijk D30-1 Geel-Zwart D30-1 (2-3)scheduled
Breda D30-2 DDHC D30-1 (3-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
DDHC D30-1 Best D30-1 (1-3)final
Rosmalen D30-1 Waalwijk D30-1 (3-2)final
MEP D30-1 Gemert D30-1 (2-2)final
Geel-Zwart D30-1 Liberty D30-1 (3-1)final
Helmond D30-1 Breda D30-2 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Gemert D30-1 Geel-Zwart D30-1 (3-7)final
Liberty D30-1 Rosmalen D30-1 (0-2)final
Waalwijk D30-1 Pelikaan D30-1 (4-0)scheduled
Best D30-1 Helmond D30-1 (2-2)final
Breda D30-2 MEP D30-1 (4-2)final